Pracovní doba Jihlava:
po-pá: 8:00-16:00
so: zavřeno 
 
Prodejna:
567 579 117
 
Účetní oddělení:
567 579 113
 
Pracovní doba Telč:
po: 13:00-17:00
út-pá: 9:00-12:00, 13:00-17:00
Prodejna:
567 213 047
 
Pracovní doba Havlíčkův Brod:
po-pá: 8:00-11:00, 12:00-17:00
Prodejna:
569 433 333
 

 

Servis a opravy počítačů PC, tiskáren, notebooků

Servis a opravy počítačů PC, tiskáren, notebooků
Provádíme servis a opravy počítačů, odvirování počítačů, prodej nových i použitých PC pro oblast Jihlava a okolí. Víme, jakou cenu má Váš čas, a proto klademe důraz na rychlé a kvalitní odstranění závady. Počítač můžete dopravit do servisu, nebo je možné sjednat návštěvu technika u Vás. Pro firmy a organizace nabízíme kompletní řešení it, které zahrnuje správu sítě, technickou podporu a poradenství.

Zaměřujeme se na počítače, které pracují s operačním systémem Microsoft Windows. Jsme partnerem pro záruční opravy značek LYNX, PREMIO, HALL 3000. Zajistíme pozáruční servis pro počítače nebo notebooky většiny značek například: Acer, HP, Lenovo, Asus IBM, Fujitsu, Packard Bell. Opravujeme také tiskárny HP, Canon, Lexmark, Epson, Minolta a další.

 

Opravy stolních počítačů - Opravujeme hardwarové i softwarové problémy. Jsme schopni diagnostikovat a zajistit  opravu všech běžných komponent (základní deska, procesor, operační paměť, pevný disk, napájecí zdroj atd.). Provádíme i opravy programů např. opravy, nebo reinstalace Microsoft Windows, odvirování, zálohy software.

Opravy notebooků - Opravíme hardwarové závady typu: prasklá obrazovka, nefunkční DVD mechanika, pevný disk, politá klávesnice, vylomený napájecí konektor, vadná baterie. Mimo mechanických závad zajistíme i běžný softwarový servis notebooku.

Opravy tiskáren - Zajistíme diagnostiku a opravy všech běžných typů laserových i inkoustových tiskáren. Běžně odstraňujeme tyto závady: nefunkční podavač, zasekávající se papír, špinění při tisku.

Odvirování - Počítačové viry jsou velkým nebezpečím, které může ohrozit Vaši práci. Velmi důležitá je prevence - antivirové programy, firewally atd. Pokud je počítač již zavirovaný, je třeba situaci rychle řešit. Každá další hodina práce na počítači může přinést poškození operačního systému v krajním případě i ztrátu dat.

Záchrana dat - Obnovíme data z mechanicky poškozených pevných disků, data která byla smazána, nebo zformátována. Pro úspěšnou obnovu je důležité ihned po zjištění problému přestat používat počítač a kontaktovat nás.